1.45 (€/kg) Aprox. 9 unitats
2.20 (€/pack)
1.80 (€/kg) Aprox. 5 unitats
1.90 (€/6u.)
1.25 (€/kg) Aprox. 5 unitats
0.69 (€/unitat) 3.60€ el kg
1.45 (€/unitat) 2.30 el kg
0.67 (€/unitat)
1.40 (€/manat)
1.30 (€/manat)
1.85 (€/unitat) 2.95€ el kg